Merkez Kuruluş
Projeler
Avrupa Birliği
Mavi Kart Uyumlu, Sertifikalı
Mesleki Yeterlilik Eğitim
Programları

 

 

T.C. M.E.B. ÖZEL ANTALYA MELEKLER ÖZEL EĞİTİM OKULU

 

VİZYONUMUZ: Özel Antalya Melekler Özel eğitim Okulu , kameralı ve özel donanımlı hizmet binasında sürdürdüğü Özel eğitim hizmetlerinin yanı sıra aile eğitimi ve terapisi ile ilgili de birimler oluşturmuş, bu birimleri tamamen aktif hale getirmek için gerekli altyapı çalışmalarını tamamlamıştır. Alanda uzman personi ile daha iyi hizmet verebilmek için ar-ge birimi oluşturulmuştur. Gerek bölgesinde gerekse Türkiye dahilinde kalite ve hizmet politikası ile alanda öncü kurumlar arasına girme amacı taşımaktadır.ibeth

MİSYONUMUZ: Özel Antalya Melekler Özel Eğitim Oklu olarak, toplumda farklı özellikler taşıyan bireylere toplum yaşamnın gerektirdiği rol ve görevleri yerine getirebilmeleri ve toplumda kaynaşmalarını sağlamak için gerekli olan bilgi ve becerileri kazandırıp, özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini eksiksiz karşılayıp , ailelerin yaşadığı psikolojik süreçler konusunda onlara destek oluyoruz.

HİZMETLERİMİZ: Okulumuzda gerçek alan öğretmenleriyle ve özel eğitim uzmanlarıyla İşitme, Konuşma, Dil Gelişimi, Yaygın Gelişimsel Bozukluk, Ders Destek, Otizm, Zihinsel Engelli Eğitimi, Psikolojik Destek, Aile Eğitimi, Günlük Yaşam Becerileri, Atölye Çalışmaları, Bireysel ve Grup Eğitimi olarak verilmektedir. Eğitimimiz evden alırken başlar, eve bırakılınca biter mantığıyla öğrencilerimize ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız. Okulumuzdaki eğitim hizmetlerinin ücretini devlet karşılamaktadır.

Daha fazla bilgi için >>

İB Eğitim ve Toplumsal Hizmetler Ltd. Şti.